Kontakt z zespołem muzycznym

Chcąc ułatwić Wam kontakt z zespołem muzycznym zachęcamy do używania formularza kontaktowego znajdującego się poniżej.
Zdajemy sobie jednak sprawę, iż ludzie cenią kontakt bezpośredni. W związku z tym udostępniamy numery telefonu do zespołu muzycznego Kaktus:
+48601380539 – Lublin
+48667096973 – Warszawa
Zapraszamy do kontaktu i umawiania się na spotkanie face-to-face w celu ustalenia szczegółów oprawy muzycznej wesela lub innej imprezy okolicznościowej.

Zapraszamy do odwiedzania zakładki demo zespołu weselnego oraz naszego kanału na YouTube. Ponadto zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii naszego zespołu muzycznego, jak również posłuchania naszego demo w formacie mp3 w zakładce mp3.

Zapewniamy transport zespołu muzycznego na terenie województwa lubelskiego oraz mazowieckiego. Ponadto obsługujemy również województwa podkarpackie, podlaskie jak również świętokrzyskie. Nasz zespół muzyczny oferuje obsługę muzyczną także w innych częściach Polski, po indywidualnym ustaleniu szczegółów kontraktu. Możemy zorganizować dla Państwa wszystko od wesela, bankietu firmowego po imprezy plenerowe (realizujemy również nietypowe zamówienia). Współpracujemy z agencjami eventowymi – co pozwala na ogromną oszczędność Państwa czasu, podczas planowania i organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych. Wszystkie szczegóły uzgadniamy podczas spotkania lub telefonicznie a najważniejsze kwestie zawieramy zawsze w formie pisemnej.

Zapraszamy również do kontaktu we wszystkich sprawach terminu wesela lub bankietu firmowego poprzez Facebook.

Skorzystaj z naszych usług muzycznych już dziś. Zapraszamy.

Kontakt z zespołem muzycznym
Kontakt z zespołem muzycznym