Świetny zespół na wesele

Świetny zespół na wesele – jak wybrać?

Świetny zespół na wesele? Takie pytanie zadaje sobie tysiące Par Młodych zaczynając szukać zespołu muzycznego-weselnego na swoje przyjecie weselne. Na tak postawione pytanie należy sobie odpowiedzieć co zespół weselny powinien oferować.

Błogosławieństwo w domu Panny Młodej

Czyli zapewnić muzykę podczas błogosławieństwa Pary Młodej przez rodziców, rodziców chrzestnych jak również dziadków i w domu Panny Młodej. Ewentualnie przed domem.

Dowolność w wyborze pierwszego utworu na weselu

Zespół weselny powinien pozostawić wybór pierwszego tańca na weselu Parze Młodej. To Para Młoda wie najlepiej przy jakim utworze chce zatańczyć pierwszy taniec na swoim przyjęciu weselnym. Zespół muzyczny powinien zagrać pierwszy utwór na weselu ewentualnie odtworzyć oryginał. Czyli oryginalny pierwszy utwór mp3 jako pierwszy utwór na weselu.

Wodzirej podczas wesela

Zespół muzyczny podczas wesela powinien zapewnić wodzireja czyli poprowadzić całe wesele. Ponadto poprowadzić zabawy na weselu. Zarównano parkiecie jak również podczas oczepin.

Świetny zespół na weseleBiesiada za stołami

Podczas wesela zespół weselny jest zobowiązany poprowadzić zabawę pt. biesiada za stołami. Oczywiście jeżeli Para Młoda życzy sobie takiej usługi podczas uroczystości weselnej. Zabawa biesiada za stołami polega na zabawianiu gości weselnych za stołami podczas przerw na posiłki. Ponadto zabawa ma za zadanie integrację gości na weselu. Czyli granie utworów pt. Kto w styczniu urodzony jest ponadto granie walczyków do wspólnego śpiewania.

Wykonanie ulubionych utworów weselnych

Zespół weselny powinien wykonać na weselu ulubione utwory Pary Młodej. Najczęściej utwory weselne są ustalane podczas uzgodnienia scenariusza weselnego. Wszystkie ulubione utwory Pary Młodej muszą znaleźć się do oczepin na weselu.

Scenariusz zabaw podczas wesela

Zespół muzyczny na wesele ponadto powinien uzgodnić scenariusz wesela z Para Młodą.

Świetny zespół na wesele
Świetny zespół na wesele

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *