Weselny zespół z Lublina

Weselny zespół z Lublina

Weselny zespół z Lublina Kaktus. Gramy wesela w Lublinie i w cały województwie lubelskim. Ponadto gramy jako zespół weselny w wojeówdztwch ościennych. Polecamy się jako zespół weselny mazoweickie, świętrokrzyskie, podkarpackie. Gramy przede wszystkim wesela jak również inne imprezy okolicznościowe. Przede wszystkim gramy na weselech jednak możemy zagrać każdą inną imprezę. Innymi słowy gramy wesela, bale, studniówki i inne imprezy okolicznościowe.

Repertuar weselny – zespołu weselnego

Repertuar weselny zawsze dostosowujemy do gości, jak również do osób bawiących się na parkiecie. Ustalamy również repertuar weselny z Parą Młodą przed weselem. Pierwszy taniec na weselu również jest omówiony z Parą Młodą. dtwarzmy pierwszy taniec na weselu z mp3 lub gramy na żywo. Przede wszystkim zależy to od Gramy w repertuarze weselnym utwory z lat 70 80 90, aktualne hity jak również disco polo. Nasz zespół weselny umożliwia zamawianie utworó weselnych podczas trwania wesela. Zawsze staramy się spełniać życzenia gości weselnych co do repertuaru weselnego. Innymi słowy gramu utwory zamawiane przez gości weselnych podczas występu naszego zespołu weselnego na weselu.

Zespół na wesele z Lublina – opis

Zespół na wesele z Lublina Kaktus posiada własnt transport. Ponadto zespół zagra błogosławieństwo w domu Pani Młodej jak również marsze podczas wychodzenia z domu. Przede wszystkim zespół na wesele z Lublina Kaktus posiada własny sprzęt nagłaśniający. Dostosowany do różnych sal weselnch. Innymi słowy zawsze dostosowujemy nagłośnienie naszego zespołu weselnego do sali weselnej. Podobnie jak nagłośnienie posiadamy również oświetlenie na wesle. Zawsze posiadamu również efekt mgły oraz bańki mydlane.

Zespół weselny z lubelskiego – cena transportu

Zespół weselny z lubelskiego Kaktus uzależnia cenę za transport zespołu od odległości wesela od Lublina. Stawki za transport na wesle zawsze ustalamy przed spisaniem umowy weselnej z Parą Młodą.

Zapraszamy na stronę naszego zespołu weselnego na faceebook

Weselny zespół z Lublina
Weselny zespół z Lublina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *