Zespół muzyczny Lublin

Zespół muzyczny Lublin

www.zespolkaktus.pl

Zespół muzyczny Lublin. Zapraszamy Pary Młode, które szukają profesjonalnego jak również świetnego zespołu muzycznego z Lublina na naszą stronę www.zespolkaktus.pl. Oferujemy profesjonalną obsługę wraz z prowadzeniem WODZIREJ uroczystości weselnej. Ponadto posiadamy własne nagłośnienie oraz oświetlenie. Dostosowane do sali weselnej oraz liczby gości na weselu jak również własny transport.

Zespół weselny z Lublina – opis

Nasz zespół weselny z Lublina występuje na weselu w składach od 3 osobowego do składu 6 osobowego. Para Młoda ma możliwośc wybrania instrumentów, jak również ilości muzyków grających w naszym zespole weselnym. Wesele z naszym zespołem jest pełne zabaw na parkiecie, jak również kulturalnych zabaw podczas oczepin. Para Młoda zawsze decyduje o rodzaju zabaw na parkiecie ponadto zabaw na oczepinach. Zawsze nasz zespół weselny z Lublina proponuje zabawy Młodym a do nich należy wybór.

Zespół muzyczny z Lublina – Repertuar weselny

Zespół muzyczny z Lublina Kaktus posiada w swoim repertuarze muzykę dla wszystkich czyli tzw. muzykę dla 3 pokoleń. Na weselu gramy utwory z lat 70-80-90 jak również aktualne przeboje weselne. Ponadto na weselu nie zapominamy o muzyce Disco Polo oraz dance. Repertuar również uzgadniamy z Parą Młodą przed weselem, tak aby zagrań na weselu ich ulubione przeboje weselne i nie tylko. Zawsze staramy się zagrać do oczepin większość ustlonych z Młodą Parą ich ulubionych przebojów weselnych – Disco Polo. Ponadto zawsze staramy się dostosować muzykę do gości bawiących się na weselu, czyli tych którzy bawią się na parkiecie weselnym przy naszej muzyce weselnej.

Zespół weselny Lublin – demo mp3

Demo weselne naszego zespołu muzycznego można zobaczyć na YouTube. Ponadto można posłuchać utworów weselnych w formacie mp3 na naszej stronie w zakładce DEMO. Zapraszamy do współpracy przyszłe Pary Młode. I do zaobaczenie na weselu w Lublinie i nie tylko.

Zespół muzyczny Lublin
Zespół muzyczny Lublin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *