Więcej o zespole

Zespół muzyczny Kaktus – więcej informacji

Nasz zespół muzyczny proponuje:

  • Bogaty repertuar (ponad 500 utworów) – dla trzech pokoleń.
  • Odtworzenie waszej ulubionej muzyki w trakcie krótkich przerw na gorące posiłki.
  • Uniwersalną aparaturę nagłośnieniową dostosowaną do dużych i małych sal (typu JBL).
  • Efekty świetlne firmy MARTIN, AMERICAN DJ, EUROLITE.
  • Wytwornicę dymu
  • Przystępne ceny za solidne wykonanie usługi.
  • Możliwość transportu zespołu muzycznego na terenie lubelskiego, mazowieckiego, jak również na terenie całego kraju po uprzednim kontakcie.
  • Informacje na temat usług video, autokarów, limuzyn, sal, jak również usług foto, salonów mody ślubnej, salonów fryzjerskich i kosmetycznych, oraz zespołów weselnych z lubelskiego, firm dekoratorskich, cukierni itp.

Przykładowe zabawy weselne:

Zabawa z krzesłami – jest to zabawa oczepinowa znana zapewne wszystkim. Polega na tym, iż do konkursu staje kilka osób, lub par, które ustawiają się wokół ustawionych krzeseł. Krzeseł jest zawsze o jedno mniej niż osób biorących udział w konkursie. Przy każdej przerwie w muzyce “zawodnicy” zajmują wolne miejsca, osoba, dla której nie starczy miejsc odpada. Ostatni pozostający na parkiecie wygrywa.

Taniec z figurami – zadaniem par jest tańczenie a w przypadku zatrzymania muzyki zachowanie układu (figury), którą w określonym czasie nakazuje Wodzirej.

Prorokowanie potomstwa – prowadzimy zabawę z parą młodych. Na środku sali stawiamy dwa krzesła oparciami do siebie, na których siadają młodzi. Na umówiony znak odwracają głowy w swoją stronę. Jeżeli na przykład odwrócą się różne strony – będzie chłopiec, jeżeli w tę samą stronę – będą bliźnięta.

Jaka to melodia – jest to zabawa przypominająca popularny program telewizyjny. Jednakże w tej zabawie weselnej jest pewne utrudnienie…

Zbieranie na wózek – Świadkowie dostają miseczki i siadają sobie pod sceną, potem
Para młoda rozpoczyna taniec. Goście biorący udział w tej zabawie mogą tańczyć tylko z Parą Młodą,
aby zatańczyć z Panem lub Panią Młodą należy uiścić opłatę u świadków.

Zespół weselny
zespół weselny