Zespół na wesele LUBLIN

Zespół na wesele

To na pewno nie jest przypadek! Wchodząc na tę stronę dobrze trafiłeś !!!

Jako zespół muzyczny z Lublina (zespół na wesele) oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną wraz z prowadzeniem wszelkich imprez okolicznościowych czyli np. wesela, bale.

Proponujemy obejrzenie strony naszego zespołu muzycznego, jak również zachęcamy do wysłuchania utworów przez nas wykonywanych. Wkrótce przekonasz się, że nie popełnisz przede wszystkim błędu zlecając nam obsługę muzyczną Twojej uroczystości.

Nasz zespół muzyczny zawsze bawi gości na weselu oraz prowadzi całe wesele, organizuje konkursy na parkiecie oraz biesiadę za stołami. Prowadzimy również konkursy i zabawy podczas oczepin przede wszystkim po ustaleniu zabaw z Parą Młodą.

Jedna osoba z naszego zespołu zawsze prowadzi całe wesele a scenariusz można uzgodnić przed weselem. Również repertuar granych utworów weselnych jest uzgadniany zawsze przed występem zespołu muzycznego na weselu. Pierwszy taniec na wesele również jest ustalany wcześniej, co pozwala Parze Młodej należycie przygotować się do pierwszego tańca na weselu.
Zespół muzyczny na wesele Kaktus, posiada również swoje nagłośnienie, które zawsze dostosowujemy do sali weselnej jak również ilości gości na weselu. Posiadamy ponadto własne oświetlenie LED, pozwalające oświetlić parkiet na weselu jak również inne efekty takie jak maszyna do baniek oraz maszynę do dymu.
Zespół muzyczny Kaktus zapewni Państwu atrakcyjną zabawę taneczną wraz z kulturalnym prowadzeniem imprezy jak również ze zwyczajami weselnymi powitanie marszem, toasty, zabawianie gości przy stole, oczepiny, które nie ośmieszają gości a wspaniale bawią oraz konkursy np. karaoke itp.

Ponadto Młoda Para decyduje o pierwszym tańcu na weselu, repertuarze oraz zabawach weselnych jak również zabaw podczas oczepin.

Zapraszamy do zapoznania się z wykonanymi przez nas utworami na stronie www. Jak również spisem utworów przez nas wykonywanych dostępnym na stronie naszego zespołu muzycznego www

https://www.facebook.com/Zespół-muzyczny-Kaktus

Muzyka wykonywana przez nasz zespół muzyczny jest dostępna również na stronie https://www.youtube.com/user/MarekGoch

Zapraszamy również na stronę naszego zespołu weselnego do zakładki galeria www.zespolkaktus.pl

Zespół muzyczny Kaktus to nie tylko zespół weselny. Możemy zorganizować dla Państwa wszystko od bankietu firmowego po imprezy plenerowe (realizujemy również nietypowe zamówienia).