Zespół weselny lubelskie

Zespół weselny lubelskie

Zespół weselny lubelskie – jeśli szukasz zespołu na wesele w województwie lubelskiem to zapraszamy na naszą stronę:

www.zespolkaktus.pl

Zespół weselny z lubelskiego Kaktus zagra na weselu w województwie lubelskim i województwach mazowieckim, podkarpackim jak również świętokrzyskim. Posiadamy własny transport na wesele oraz z powrotem. Nie potrzebujemy rezerwacji noclegów dla członków naszego zespołu weselnego z Lublina. Dojeżdżamy na miejsce czyli salę weselną na 2-3 godziny przed weselem. Ponadto możemy pojechać do domu Pani Młodej w celu zagrania błogosławieństwa. Najczęściej Parę Młodą błogosławią Rodzice, dziatkowie jak również rodzice chrzestni. Wszystkie szczegóły wesela zawsze ustalamu z Parą Młodą przed weselem podczas rozmowy.

Zespół weselny lubelskie – opis

Zespół weselny Kaktus posiada własne nagłośnienie JBL – dostosowana do dużych jak również małych sal weselnych. Ponadto posiada własne oświetlenie MARTIN, ADJ – American – dostosowane również do różnych sal weselnych. Oświetlenie naszego zespołu weselnego można zobzczyć na naszej stronie w zagładce galeria. https://www.zespolkaktus.pl/galeria-zespol-weselny-z-lublina/ Ponadto posiadamy również maszynę do baniek mydlanych oraz maszynę do lekkiego dymu. Na filmach na kanale YouTube można zobaczyć efekty świetlne naszego zespołu weselnego. Podczas wesela zawsze mamy wszystkie efekty i w miarę możliwości stosujemy je podczs zabawy na parkiecie. Bańki mydlane na weselu można stosować w pomieszczeniach i podłożu wykonanym z materiału lub gumoleum. Nie zalecane jest stosowanie baniek podczas wesela na podłożu śliskim lub ceramicznym. Zawsze dostosowujemy swoje efekty na wesele do sal na których gramy wesela.

Zespół weselny z Lublina – utwory weselne

Utwory weselene wykonywane przez nasz zespół muzyczny z Lublina można posłychać na naszej stronie w zakładce demo. Ponadto można tam rónież posłychać o obejrzeć nasz zespół weselny w akcji na filmie wideo z wesela. Zapraszamy na naszą stronę w celu poznania nas i całego naszego zespołu weselnego z Lublina.

Zespół weselny lubelskie
Zespół weselny lubelskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *