Zespół weselny z lubelskiego

Zespół weselny z lubelskiego

Zespół weselny z lubelskiego Kaktus poleca się na wesela w województwie lubelskim i nie tylko. Gramy wesela w całym województwie lubelskim jak również w województwach ościennych czyli:

  • lubelskie
  • mazowieckie
  • podkarpackie
  • świętokrzyskie

Zespół muzyczny z Lubina

Zespół muzyczny z lubelskiego Kaktus pochodzi z Lublina. Nasz zespół weselny Kaktus:

Po pierwsze, zagra na błogosławieństwie w domu Panny Młodej. Oczywiście po wcześniejszym uzgodnieniu. Po drugie, zawsze pozostawia wybór pierwszego utworu na wesele Parze Młodej. Odtwarzany z mp3 lub wykonany na żywo przez nasz zespół weselny. Po trzecie, poprowadzi wesele jako wodzirej. Poprowadzimy całe wesele według wcześniej umówionego scenariusza. Po czwarte, zagra biesiadę podczas wesela. Po piąte, zagra ulubione utwory weselne. Również po wcześniejszym uzgodnieniu z Parą Młodą. Po szóste, poprowadzi zabawy podczas wesela, jak również podczas oczepin. Po siódme, dostosuje repertuar do gości weselnych. Zagra utwory weselne w zależności od upodobań gości weselnych. Po ósme, posiada profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Dostosowane do dużych i małych sal weselnych. Po dziewiąte, zespół posiada efekt dymu oraz baniek mydlanych.

Zespół weselny z Lublina Kaktus

Nasz zespół weselny z Lublina zapewni świetną zabawę gości podczas całego wesela. Zarówno na parkiecie jak i podczas oczepin. Zapewnimy różnorodny repertuar dla wszystkich gości weselnych od hitów z lat 70, jak również po najnowsze hity. Nasz podstawowy trzyosobowy skład zapewni wspaniałą obsługę wesela wraz z prowadzeniem wesela.

Zespół muzyczny z Lublina

Zespół weselny Kaktus może dostosować się do upodobań Pary Młodej i zorganizować skład od trzyosobowego po sześcioosobowy. Posiadamy własny transport na wesele jak również po weselu. Całe sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy oraz dodatkowe efekty. W postaci dymu oraz baniek mydlanych.

Zapraszamy na naszą stronę www.zespolkaktus.pl jak również fan page na facebooku.

Zespół weselny z lubelskiego
Zespół weselny z lubelskiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *